Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Jason Mr. Jason
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

Jinho

CONTACT US

Trade begins with communication.

Топла производи
Product Center
 • Патики за патики од машка кожа
  Патики за патики од машка кожа
 • Summerенски летни кожени дишечки обични чевли во боја
  Summerенски летни кожени дишечки обични чевли во боја
 • Дами лето нови модни ретро рамни сандали
  Дами лето нови модни ретро рамни сандали
 • Дами со високи потпетици, чиста потпетица
  Дами со високи потпетици, чиста потпетица
 • Ladенските платформи патики се модерни и удобни
  Ladенските платформи патики се модерни и удобни
 • Ualенска торба, вообичаена торба за спојката на спојката во боја
  Ualенска торба, вообичаена торба за спојката на спојката во боја
 • Патничка торба за кратки растојанија фитнес торба
  Патничка торба за кратки растојанија фитнес торба
 • Торба за кожени торби со големи капацитети и вреќа за одмор
  Торба за кожени торби со големи капацитети и вреќа за одмор
 • Човечка спојка торба Обична торба со кожни паричник
  Човечка спојка торба Обична торба со кожни паричник
 • Нов корејски ранец за студенти на колеџ
  Нов корејски ранец за студенти на колеџ

ABOUT US

JINHOU GRUP CO, LTD., Основана во 1951 година, со повеќе од 40, сто милиони јуани, повеќе од 6000 вработени, има 17 подружници, главно производство на кожни чевли, производи од кожа, облека и други производи, и ангажирани во трговија со увоз и извоз, развој на недвижен имот, финансии, инвестиции, логистика, хотел, бизнис, итн. Третата индустрија, сеопфатна сила меѓу првите 3 на индустријата за кожа на кожа. Тоа е национално големо индустриско претпријатие, национално високо и ново технолошко претпријатие, национално признат центар за технолошки претпријатија, заменик претседател на здружението на кожа индустрија во Кина, клучна групација на претпријатија од провинцијата Шандонг и еден од центрите за индустриски дизајн на Шандонг провинција. Во 2010 година, таа се најде на второ место меѓу „првите 10 кожни претпријатија во Кина“. Тоа е единственото претпријатие во истата индустрија во Кина што поседува „JINHOU GRUP“ кожни чевли и производи од кожа, две „познати трговски марки во Кина“, две „кинески познати брендови“, две „најконкурентни брендови во Кина“ и две „водечки брендови“ .
 • 24
  24 H Online Service No Time Difference.
 • 2003
  We Were Established In 2003.
 • 1000
  Our Factory Have More Than 1000 Employees.
 • 30000
  More Than 30000 Square Meters Technical R&D Building.
Список со поврзани производи

Дома

Phone

За нас

Испраќам барање