Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Jason Mr. Jason
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Jinho

CONTACT US

Trade begins with communication.

Produktet e nxehta
Product Center
 • Këpucë atlete prej lëkure për burra
  Këpucë atlete prej lëkure për burra
 • Këpucë rastësishme të rrumbullakëta lëkure verore të grave
  Këpucë rastësishme të rrumbullakëta lëkure verore të grave
 • Zonja Summer Sandals Retro Flat New Fashion
  Zonja Summer Sandals Retro Flat New Fashion
 • Zonjë me takë të lartë të përkulur me taka të bukura
  Zonjë me takë të lartë të përkulur me taka të bukura
 • Atlete të Platformës Zonja janë modë dhe të rehatshme
  Atlete të Platformës Zonja janë modë dhe të rehatshme
 • Women'santa e Rastesishme e Garave te Ngjyrave te Grave te Grave
  Women'santa e Rastesishme e Garave te Ngjyrave te Grave te Grave
 • Baganta e bagazhit në distanca të shkurtra çanta fitnesi me kapacitet të madh
  Baganta e bagazhit në distanca të shkurtra çanta fitnesi me kapacitet të madh
 • Handanta për çanta udhëtimi me kapacitete të mëdha dhe çanta të kohës së lirë
  Handanta për çanta udhëtimi me kapacitete të mëdha dhe çanta të kohës së lirë
 • Menanta e rrotullave të rastësishme të çantave të rrumbullakëta të burrave
  Menanta e rrotullave të rastësishme të çantave të rrumbullakëta të burrave
 • Paketë e re Koreane për Studentët e Kolegjit
  Paketë e re Koreane për Studentët e Kolegjit

ABOUT US

GRUPI CO JINHOU, LTD., Themeluar në vitin 1951, me pasuri prej më shumë se 40, njëqind milion juanë, më shumë se 6000 të punësuar, ka 17 filiale, prodhimet kryesore këpucë lëkure, produkte lëkure, veshje dhe produkte të tjera, dhe të angazhuar në tregtia e importit dhe eksportit, zhvillimi i pasurive të patundshme, financat, investimet, logjistika, hoteli, biznesi, etj. Industria e tretë, forcë gjithëpërfshirëse midis 3 kryesuesve të industrisë së lëkurës në Kinë. Shtë një ndërmarrje e madhe industriale kombëtare, një ndërmarrje kombëtare e teknologjisë së lartë dhe të re, një qendër kombëtare e njohur teknologjike e ndërmarrjes, një njësi nënkryetare e shoqatës së industrisë së lëkurës në Kinë, një grup kryesor i ndërmarrjeve të provincës shandong dhe një nga qendrat e dizajnit industrial të shandong krahinë. Në vitin 2010, ajo renditej e dyta midis "10 ndërmarrjeve të para të lëkurës në Kinë". Shtë ndërmarrja e vetme në të njëjtën industri në Kinë që zotëron këpucë lëkure dhe produkte lëkure "JINHOU GROUP", dy "marka të njohura të Kinës", dy "marka të famshme Kineze", dy "marka më konkurruese në Kinë" dhe dy "marka kryesore" .
 • 24
  24 H Online Service No Time Difference.
 • 2003
  We Were Established In 2003.
 • 1000
  Our Factory Have More Than 1000 Employees.
 • 30000
  More Than 30000 Square Meters Technical R&D Building.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim